Warning: Array to string conversion in /home/clauver/public_html/stewapl/wp-includes/formatting.php on line 1108

Kursy motorowodne – holowanie narciarza wodnego-gdańskKURSY MOTOROWODNE

LICENCJA NA HOLOWANIE NARCIARZA WODNEGO

Z dnia na dzień zbliżają się do nas letnie temperatury i słoneczne dni. Szczególnie cieszy to wielu entuzjastów żeglarstwa, którzy chętnie opuszczą swoje jednostki na wodę. Oprócz samego żeglowania, które jest zdecydowanie przyjemnością samą w sobie, sporty wodne stają się coraz popularniejszą atrakcją i hobby dla dużej liczby osób. Sporty wodne są wprost stworzone dla wszystkich entuzjastów przygód, którzy chcą doświadczyć prawdziwego zastrzyku adrenaliny. Chcąc cieszyć się wszystkimi urokami coraz bardziej popularnego ze sportów, jakim jest narciarstwo wodne, przyda się odpowiedni sprzęt, wiedza i umiejętności.

Licencja na holowanie narciarza Stewa Gdańsk

Niesamowita przygoda, sceny jak w najlepszych filmach. Chcesz holować narciarza wodnego, sprawiać innym radość i przeżywać niesamowite wrażenia na wodzie? Licencja na holowanie narciarza wodnego to trafiony pomysł, Stewa Gdańsk pomoże Ci go zrealizować. Szkolenie skierowane jest do posiadacza co najmniej patentu sternika motorowodnego, który ukończył 18 lat.

W zakres szkolenia wchodzi:

  • Sygnały i znaki – sternik-narciarz oraz narciarz-sternik
  • Poznanie zasad bezpieczeństwa podczas holowania obiektów pływających
  • Oznakowanie i przepisy
  • Zasady praktycznego holowania

Posiadanie licencji na holowanie narciarza wodnego, umożliwia legalne holowanie narciarza wodnego, oraz wszelkich innych rekreacyjnych obiektów pływających (typu, np. banan), które służą do uprawiania sportu lub rekreacji.

+48 518 458 791  |  +48 503 933 773

KURSY MOTOROWODNE W GDAŃSKU
Przewiń na górę
Call Now Button